Apie „Mars“

UAB „Mars Lietuva“ yra šokoladinių batonėlių ir maisto gyvūnams augintiniams rinkos lyderė Lietuvoje. Savo veiklą bendrovė, pavadinimu „Masterfoods“, pradėjo 1993 m. Klaipėdoje. Šiandien savo gamybą vykdanti Gargžduose, „Mars Lietuva“ yra viena didžiausių JAV korporacijos „Mars, Incorporated“ gamyklų Europoje.

„Mars Lietuva“ gamykloje dirba apie 800 darbuotojų. Kasmet čia pagaminama apie 75 tūkst. tonų, per 400 rūšių ir formatų konservuoto maisto gyvūnams augintiniams. Beveik visa Lietuvoje pagaminama produkcija eksportuojama į 30 Europos šalių.

Vilniuje įsikūręs rinkodaros ir pardavimų padalinys organizuoja prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais saldainiais ir ledais MARS®, SNICKERS®, BOUNTY®, TWIX®, MILKY WAY®, M&M’S®, ryžiais ir padažais UNCLE BEN‘S®, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais PEDIGREE®, CHAPPI®, WHISKAS®, KITEKAT®, SHEBA® ir NATUSAN® produktais.

Mūsų principai veikia

Žmonės, planeta ir mūsų veikla

2011 m. „Mars, Incorporated“ veiklos principų santrauka 1947 m.

Forestas E. Marsas vyresnysis pasirašė įsipareigojimą sukurti verslą, kuris būtų naudingas visoms suinteresuotoms šalims. Vis dar priklausydami Mars šeimai, mes išliekame ištikimi šiam tikslui visuose bendrovės valdymo lygiuose. Mūsų planai – ilgalaikiai, jais siekiame, kad verslas toliau kurtų naudą būsimoms kartoms.

Penki „Mars“ principai, kuriais mes vadovaujamės

Mūsų veiklos principai

Savo veikloje vadovaujamės penkiais principais, kurie padeda įgyvendinti mūsų tikslą – savo veikla daryti teigiamą įtaką žmonėms ir planetai. Antroje mūsų veiklos santraukoje dalijamės savo siekiais, didžiuojamės pažanga bei įvertiname laukiančius iššūkius. Dėkojame, kad skyrėte laiko, susipažindami su „Mars“ veikla. Jūs visada galite užduoti klausimų ar išreikšti savo nuomonę.

Sena „Mars“ produktų išvežiojimo sunkvežimio nuotrauka

Mūsų istorija

Nuo to laiko, kai buvo pradėtas gaminti šokoladinis batonėlis „Milky Way“, „Mars, Incorporated“ augo ir tapo didele tarptautine bendrove.
Lietuvos žemėlapis

Kur vykdome veiklą

Bendrovė „Mars“ Lietuvoje išsidėsčiusi keliose vietovėse. Joje dirba daugiau kaip 800 darbuotojų.

Apie „Mars“

mars.com:lithuania:lt:about mars:landing