Prekių ženklai

Mūsų prekės ženklai vartotojams visame pasaulyje garantuoja kokybę ir vertę

Organizuojame prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais ir visame pasaulyje žinomais produktais, tokiais kaip MARS®, SNICKERS®, TWIX®, M&M'S®, PEDIGREE®, WHISKAS®, UNCLE BEN’S®. Daugiau informacijos apie juos – žemiau.

Šuo, sėdintis greta „Mars“ gyvūnams augintiniams skirtų skanėstų

Gyvūnams augintiniams skirta produkcija

„Mars“ myli gyvūnus augintinius. Mes tikime ir siekiame, kad gyvūnai augintiniai bei jų laikymas neštų visiems džiaugsmą ir, kad ši draugystė būtų prieinama kiekvienam. Mūsų produktai yra aukštos kokybės, skanūs ir maistingi, todėl padeda stiprinti ryšį tarp gyvūnų augintinių ir jų šeimininkų.
„Mars“ šokoladinis batonėlis ant konvejerio linijos

Šokolado gaminiai

Šokolado segmente „Mars“ priklauso prekės ženklai, kurie vadinami šokolado klasika, tai – šokoladiniai batonėliai MARS®, SNICKERS®, M&M’S® ir TWIX® bei tokių pat pavadinimų ledai. Kiekvienas mūsų prekės ženklu pažymėtas gaminys yra puikaus skonio ir suteikia malonumą juos ragaujant. To pasiekiame naudodami ypač kokybiškus produktus ir taikydami griežčiausius kokybės kontrolės standartus. Manome, kad vartotojui svarbu suteikti pasirinkimo laisvę, todėl jiems siūlome ne tik įvairų asortimentą, bet ir galimybę pasirinkti produktų dydį ar kiekį.
„Mars“ šefas pozuoja šalia „Uncle Ben‘s“ produktų

Maistas

Manome, kad geras maistas turi būti kuo natūralesnis, todėl į savo receptus stengiamės įtraukti tokius produktus, kuriuos galite rasti ir savo virtuvėje, nenaudojame jokių dirbtinių priedų ar konservantų. Šiandien ne visi turi laiko ilgai suktis virtuvėje. Štai, kodėl mūsų produktai sukurti taip, kad būtų galima greitai ir lengvai juos paruošti, tačiau dėl to nenukentėtų skonis.
Moteris renkasi „Wrigley“ produktus iš parduotuvės lentynos

„Wrigley“ kramtomoji guma ir nešokoladiniai saldumynai

„Wrigley“ yra pripažintas konditerijos pramonės lyderis, siūlantis platų savo produktų asortimentą, pradedant kramtomąja guma, mėtiniais saldainiais, baigiant kietais ir kramtomais saldainiais bei ledinukais. Lietuvoje „Wrigley“ siūlo įvairaus skonio kramtomąją gumą ORBIT®, saldainius SKITTLES® bei LOCKETS®.

mars.com:brands:landing