Kaip dirbame

„Mars“ darbuotojai ofise daro jogos pratimus

Išskirtinė unikalaus verslo istorija

Visos įmonės yra skirtingos. Manome, kad mes išsiskiriame tuo, kad būdami tarp pasaulyje pirmaujančių privačių kompanijų, savo veikloje turime neįprastai daug laisvės. Tai leidžia mūsų verslui žengti laisvu ir nepriklausomu keliu. Motyvuotiems žmonėms sudarome palankias sąlygas kurti puikius produktus. Tačiau tai – dar ne viskas. Dirbdami „Mars“ turėsite daug galimybių bei progų prisiimti atsakomybę, tobulinti ir prasmingai veikti. Sužinokite daugiau apie mūsų unikalią istoriją.

Žinomiausi pasaulyje prekių ženklai

Šiuo metu vienuolika mūsų prekių ženklų verti daugiau kaip 1 mlrd. JAV dolerių. Be to, esame pirmaujanti pasaulyje gyvūnams augintiniams skirtos produkcijos ir konditerijos bendrovė. Mūsų produktais prekiaujama daugiau kaip 180 pasaulio šalių, kuriose įsikūrę 394 padaliniai. Turite galimybę dirbti beveik visose pasaulio šalyse ir kurti prasmingesnį gyvenimą ne tik sau, savo artimiesiems, bet ir visai mūsų planetai. Tikime, kad laikas, praleistas su mumis, jums bus daug prasmingesnis nei galėjote tikėtis. Susipažinkite su mūsų prekių ženklais.

Mūsų verslo principai

Kokybė, atsakomybė, bendradarbiavimas, efektyvumas ir nepriklausomumas. Šiais Penkiais principais vadovaujamės jau daugiau nei 100 metų. Esame privataus kapitalo įmonė, todėl jie mums reiškia kur kas daugiau nei vien ant sienos užrašyti žodžiai. Mūsų principai - tai laiko patikrintos vertybės ir mūsų tiltas į ateitį. Sužinokite, kaip veikia mūsų principai.

Darome teigiamą įtaką, grįsdami savo veiklą principais.

mars.com:lithuania:lt:careers at mars:how we work