Žinios ir tobulėjimas

Žinios ir tobulėjimas

Novatoriškos ugdymo programos, tarptautinės karjeros galimybės ir mokymasis iš geriausių

Siekiame sudaryti tokias sąlygas, kad dirbti bendrovėje jums būtų gera ir smagu. Tuo pačiu norime, kad kiekviena diena jums būtų tarsi naujas iššūkis, kuris skatintų tobulėti bei leistų atsiskleisti jūsų gebėjimams. Norime, kad mūsų darbuotojai lengvai priimtų visus iššūkius, todėl į jų tobulėjimą žiūrime itin atsakingai. Mes suprantame, kad dirbdami tokiu principu, laimime visi, nes sukurti sėkmingą verslą galima tik turint pačius geriausius darbuotojus.

Tikime, kad daugiausiai išmokstama kasdien ieškant efektyvesnių, pažangesnių darbo metodų ir išbandant tai, kas dar nebandyta. Taikome „70/20/10“ mokymosi modelį, kuris ne tik skatina tobulėti, bet ir pasufleruoja, kaip tai daryti. 70 proc. žinių sukaupiate patys, bandydami įvairius darbo metodus, net jei kartais tenka rizikuoti, 20 proc. žinių pasisemiate iš labiau patyrusių žmonių, savo mentorių. Likusius 10 proc. žinių jums suteikia novatoriški mokymai ir kursai, kuriuos sukūrė mūsų ekspertai ir pažangiausios mokslo institucijos, tokios kaip Harvardo universitetas. Bet tai – dar ne viskas.

Bendraujame su kiekvienu darbuotoju apie jo ilgalaikius karjeros tikslus bei padedame jų siekti. Kiekvienas čia dirbantis turi savo asmeninį ugdymosi planą, kuriame išsikelti tikslai vėliau leidžia įvertinti pažangą bei atlygį už darbą. Mūsų naudojamas novatoriškas kompetencijų modelis, sukurtas kartu su „Lominger®“, apima visas funkcines sritis ir leidžia visiems darbuotojams kalbėti ta pačia kalba, aptariant ugdymo klausimus.

Tobulėti mūsų darbuotojams taip pat padeda mentorystės programos bei ugdomasis vadovavimas (angl. coaching). Tai suteikia galimybę bendrauti su kompetentingiausiais bendrovės darbuotojais ir mokytis iš geriausių pasaulio mokymo ekspertų. Be to, siūlome visą rinkinį ugdymo programų, kurios ruošiamos „Wrigley“ lyderystės akademijoje ir ne vieną apdovanojimą pelniusiame „Mars“ universitete. Vienas Jungtinės Karalystės laikraštis teigė, kad ambicingam jaunuoliui mūsų absolventų programa yra kur kas geresnis pasirinkimas nei Harvardo universitetas, INSEAD ar Londono verslo mokykla.

mars.com:lithuania:lt:careers at mars:more than a job:knowing and growing