Mūsų aplinka

Two Mars Associates in meeting room at Mars Petcare office in Verden
Tarptautinė bendrovė, siūlanti išskirtinę laisvę veikti

Atvira aplinka, draugiški žmonės, nuoširdus bendravimas

Mūsų kultūra pagrįsta atviru ir nuoširdžiu bendravimu – be sienų, be ribų, siūlant neribotas galimybes. Siekdami kuo atviresnės darbo aplinkos, dar 1943 m. atsisakėme asmeninių kabinetų. Tai buvo vienas geriausių sprendimų mūsų istorijoje, todėl šiandien niekas, net ir generalinis direktorius, neturi atskiro kabineto.

Tokia atvira darbo aplinka puikiai pasitvirtino visur: 74 šalyse, 394 padaliniuose, įsikūrusiuose visuose žemynuose. Visose veiklos srityse: nuo šokolado iki produkcijos gyvūnams gamybos, nuo gėrimų gamybos iki mokslinių tyrimų. Visose darbo srityse: finansų, pardavimų, inžinerijos, personalo ir kitose.

Visi „Mars“ padaliniai, kurioje šalyje jie bebūtų, atrodo panašiai – atviros erdvės ir nuoširdus ta pačia verslo kalba kalbančių žmonių bendravimas. Visi čia dirba taip, lyg dirbtų savo versle. Nepaisant to, kad bendrovė yra decentralizuota ir sprendimus skatinama priimti vietoje, tai netrukdo pajusti bendrą visos bendrovės kultūrą. Todėl apsilankę viename iš mūsų padalinių, galite jaustis taip, lyg būtumėte pabuvoję visuose.

Award - Great Place to Work, World's Best Multinational Worplaces 20112011 metais organizacija „Great Place to Work®“ ir žurnalas „Fortune“ pripažino „Mars“ kaip vieną iš 25 geriausių tarptautinių darbdavių pasaulyje. Ekspertai ypač gerai įvertino bendrovėje kuriamą darbo kultūrą, kuri skatina bendrauti ir bendradarbiauti. Atkreiptas dėmesys ir į čia vykdomą atvirų durų politiką, leidžiančią kur kas lengviau pasiekti tiek bet kurį darbuotoją, tiek generalinį direktorių.

mars.com:lithuania:lt:careers at mars:more than a job:our environment