Esate partneris

Nepriklausomumas, atsakomybė ir verslas, kurį galite vadinti savu

Visi „Mars“ darbuotojai vadinami partneriais (angl. associates), nes tikimės, kad kiekvienas iš jų dirbs taip, lyg tai būtų jo verslas. Nesvarbu, ar esate atsakingi už gamyklos įrangos veikimą, ar universiteto absolventas, ketinantis ateityje tapti vadovu, ar esate kurios nors mūsų veiklos srities vadovas – mūsų lūkesčiai išlieka tie patys. Dirbdami pas mus, jūs turėsite daug laisvės veikti, galbūt tiek daug iki šiol dar nebūsite turėję. Tiesa, laisvė visuomet susijusi su prisiimama atsakomybe.

Tikimės, kad mūsų darbuotojai savo gebėjimams ugdyti išnaudos visas įmanomas galimybes. Jūsų ateitis yra jūsų pačių rankose ir jūs patys renkatės kelią, kuriuo toliau eisite. Mes užtikriname aplinką, kurioje galite tobulėti tiek, kiek patys to norite ir siekti karjeros tose šalyse ir veiklos srityse, kuriose pageidaujate.

Visuomet esame atviri talentingiems žmonėms. Žmonėms, kurie galimybes susikuria patys ir geba prisiimti atsakomybę už viską, ką daro – nesvarbu, ar prašytume iš esmės pertvarkyti gyvūnų augintinių maisto pakavimo būdus, ar pagerinti kakavos augintojų ir jų šeimų gyvenimą. Jei esate vienas tokių, „Mars“ turėsite progą ir visas galimybes dirbti didžius darbus.

mars.com:lithuania:lt:careers at mars:more than a job:our people