Daugiau nei darbas

Trys „Mars“ darbuotojai užsiima sodininkyste Los Andžele esančiame „Seeds of Change“ sode
Dėmesys aplinkosaugai ir vietos bendruomenės poreikiams yra neatsiejama „Mars“ veiklos dalis.

Abipusiai naudinga patirtis

Dirbti, įgyvendinti savo tikslus ir suprasti, kad verslas, tai ne tik pelno siekimas – tokia yra „Mars“ filosofija. Tokias galimybes siūlome kiekvienam, norinčiam prisijungti prie mūsų kolektyvo. Kiekvienas čia turi galimybę daryti tai, ką išmano geriausiai ir savo darbu sukurti gerų ir prasmingų dalykų ne tik sau, savo artimiesiems, bet ir visai mūsų planetai.

Šiame darbe jūsų laukia įdomūs iššūkiai. Mes padėsime juos įveikti ir pasiekti puikių rezultatų suteikdami jums ne tik visas reikalingas darbo priemones, bet ir galimybę dirbti su geriausiais savo srities specialistais. Ieškodami būdų, kaip kasdien vis geriau atlikti savo darbą ir sėkmingai kilti karjeros laiptais, jūs tuo pačiu prisidėsite ir prie mūsų verslo sėkmės bei tvarumo kūrimo.

Tai susiję ne tik su konkrečiu žmogumi, konkrečiu projektu ar konkrečiu prekės ženklu. Tai yra susiję su kiekvieno darbuotojo sugebėjimu panaudoti visus mūsų turimus resursus, siekiant bendrų tikslų ir užsitikrinant ilgalaikę sėkmę. Tai susiję su idėjomis ir idealais bei pasiryžimu rizikuoti, tikint sėkme. Siekiais įgyvendinti ambicingus tikslus, laikantis savo principų – tuo „Mars“ išsiskiria kaip bendrovė, kurioje gera dirbti. Todėl „Mars“ – tai daugiau nei vien darbo vieta.

mars.com:lithuania:lt:careers at mars:more than a job