Nov,2017

„Mars“ pateko į geriausių darbdavių pasaulyje penketuką

Lietuvoje gamyklą turinti tarptautinė bendrovė „Mars“ šeštus metus iš eilės pateko į geriausių darbdavių pasaulyje sąrašą. Nepriklausomos organizacijos „Great Place to Work“ sudarytame 25 geriausių pasaulio darbdavių sąraše „Mars“ atiteko 4 vieta. Sudarant geriausių darbdavių sąrašą, yra vertinama bendrovių kuriama darbo kultūra.

Tokią aukštą vietą reitingo viršūnėje bendrovei „Mars“ leido pasiekti suteikiamos sąlygos savo darbuotojams nuolat tobulėti bei plėsti kompetencijas, įvairios darbuotojų programos, tokios kaip „Mars“ savanorystės programa. Įtakos aukštam įvertinimui turėjo ir bendrovės darbuotojų apklausose išsakytas itin didelis pasitikėjimas ir pasididžiavimas savo darboviete.

„Esame tarptautinė bendrovė, kurioje dirba daugiau nei 100 tūkst. žmonių. Būtent šie žmonės ir bendrai mūsų visų kuriama darbo kultūra yra esminis kompanijos sėkmės garantas. Kiekvieną dieną bendrovės „Mars“ darbuotojai reikšmingai prisideda prie geresnės ateities mūsų verslui, planetai, bendruomenėms ir gyvūnams augintiniams. Mes tuo labai didžiuojamės“, – teigia „Mars“ personalo ir organizacijos viceprezidentas Ericas Minvielle.

Vienas iš esminių faktorių, leidusių bendrovei „Mars“ patekti į geriausių darbdavių pasaulyje sąrašą buvo reikšmingi pasiekimai atskirose valstybėse – praėjusiais metai „Mars“ į geriausių darbdavių sąrašus pateko 23 šalyse: Australijoje, Austrijoje, Brazilijoje, Centrinėje Amerikoje ir Karibų šalyse, Čilėje, Kolumbijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Kinijoje, Graikijoje, Airijoje, Italijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Norvegijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose, Jungtinėje Karalystėje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Great Place to Work“ yra nepriklausoma organizacija, visame pasaulyje vertinanti darbdavius, kurie rodo išskirtinį dėmesį savo darbuotojams ir puoselėja efektyvią darbo kultūrą įmonės viduje. Geriausi darbdaviai yra nustatomi atliekant darbuotojų apklausas, kuriose jie gali pareikšti savo nuomonę apie vadovavimo kultūrą, atlyginių ir motyvacinę sistemą savo įmonėje, karjeros galimybes ir t.t. Šiemet buvo apklausta daugiau nei 10 milijonų darbuotojų iš 6600 bendrovių visame pasaulyje.